Inne Metale

W dzisiejszych czasach każdy z nas stara się jak najlepiej zadbać o swoje finanse osobiste. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sami musimy zadbać o swoją przyszłość budując bezpieczną poduszkę finansową. Coraz częściej odchodzimy od przechowywania oszczędności na rachunkach bankowych, lokatach, czy w funduszach inwestycyjnych. Kupujemy nieruchomości, złote sztabki, srebrne monety. Ale czy inwestycje w metal fizyczny kończą się na złocie i srebrze? Oczywiście, że nie. Rynek otwiera przed nami także inne możliwości.

Platyna - alternatywa dla złota?

Choć jest znacznie mniej od niego popularna, platyna często bywa przyrównywana do złota. Mimo, że wyglądem bardziej przypomina srebro, to cenowo znacznie bliżej jej do żółtego metalu. Rynek platyny inwestycyjnej staje się coraz większy, a portfolio produktów dynamicznie rośnie. Coraz więcej mennic i rafinerii włącza do swojej oferty wyroby z platyny. Dostępne są monety bulionowe oraz najróżniejsze sztabki inwestycyjne - od najmniejszych o wadze 1 grama, aż po te kilogramowe. 

Miedź - najmłodszy metal o przeznaczeniu inwestycyjnym.

Choć nie należy do metali szlachetnych - miedź staje się coraz bardziej popularna na rynku inwestycyjnym. Z uwagi na niski próg cenowy jest idealnym wyborem dla osób chcących stawiać swoje pierwsze kroki w inwestycjach w metale fizyczne. To także ciekawa alternatywa dla osób pragnących urozmaicić swój portfel inwestycyjny lub kolekcję monet. Cena wyrobów miedzianych jest znacznie niższa od srebrnych, czy złotych monet inwestycyjnych, dzięki czemu nie musimy dysponować większym kapitałem aby móc pozwolić sobie na zakup sztabki, czy kilku miedzianych monet jednouncjowych. 

Niezależnie w co inwestujesz - rób to bezpiecznie.

Bezpieczeństwo jest istotnym aspektem każdej inwestycji i każdego zakupu, zwłaszcza tego dokonywanego w sieci. Kluczowym jest to, by wybierać oferty sprawdzonych dealerów, polecanych przez innych Klientów. Kupując w Srebrnej Mennicy masz gwarancję najwyższej jakości obsługi i bezpieczeństwa transakcji. Jesteśmy po to by doradzić Ci przy zakupie i pomóc wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować w złoto, srebro, platynę, czy miedź, w naszej ofercie zawsze znajdziesz coś dla siebie. Sprzedajemy wyłącznie w stu procentach oryginalne i sprawdzone produkty, pochodzące z legalnych źródeł. Zakupy w Srebrnej Mennicy to Twoja bezpieczna inwestycja.

Filtruj według

Cena

Loading...