Nowości!

Srebrne monety kolekcjonerskie to prawdopodobnie najlepszy sposób na zabezpieczenie kapitału. Kolekcjonerzy szukają więc coraz to nowszych, rzadszych egzemplarzy, które za kilka lat będą warte znacznie więcej, niż w momencie zakupu. W tej kategorii prezentujemy srebrne monety z najnowszych serii. Bądź na bieżąco i śledź nasze przedsprzedaże.

Nie przegap najnowszych srebrnych monet kolekcjonerskich

Srebro kolekcjonerskie prezentowane w tej kategorii jest dostępne w przedsprzedaży. Oznacza to, że możesz je zakupić już teraz, jednak przesyłka zostanie przez nas nadana dopiero w dniu podanym w treści oferty. Dostępne w tej kategorii srebrne monety kolekcjonerskie kuszą niższymi cenami. Zdecydowanie warto właśnie teraz skusić się na zakup poszczególnych egzemplarzy. Po odczekaniu kilku lat można sprzedać je znacznie drożej, niż w krótkim czasie po wypuszczeniu na rynek.

Oferujemy srebrne monety z różnych popularnych serii. Mowa tutaj m.in. o Knights of The Past - kolekcji nawiązującej do malowniczej historii Zakonu Maltańskiego. Na tych srebrnych monetach kolekcjonerskich uwieczniono takie wydarzenia, jak starcie Rycerzy Maltańskich z tureckim wojskiem lub uformowanie szyk bojowy Zakonu na placu słynnego pałacu Verdala. Regularnie umieszczamy tutaj oferty kolejnych monet z tej serii, co umożliwia kolekcjonerom uzbieranie całego kompletu. Na uwagę zasługują także srebrne monety kolekcjonerskie z serii Germania Mint. Na ich awersach znajdują się różne interpretacje personifikacji Germanii i towarzyszącego jej dwugłowego orła.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą przedsprzedażową ofertą srebrnych monet kolekcjonerskich z innych popularnych serii, takich jak Icons of Inspiration - uwieczniającej wizerunki najwybitniejszych umysłów znanych ludzkości - lub Chińska Panda. Co roku oferujemy kolekcjonerom nowe oblicze tej kultowej monety, wybijanej już od 1983 roku.

Filtruj według

Cena

Loading...