Filtruj według

Cena

Lista produktów marki Germania Mint

Zaawansowana technologia, pasja do sztuki i tradycja - to tylko niektóre z cech wyróżniających mennicę Germania Mint na tle innych producentów monet. Zakład ten często inspiruje się folklorem germańskim, tworząc tym samym wyjątkowe numizmaty o unikatowym charakterze. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kolekcjonerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z numizmatyką, srebrne monety Germania Mint z pewnością spełnią Twoje oczekiwania - nawet te wyjątkowo wysokie.

Germania Mint - producent srebrnych monet z Polski

Germania Mint to renomowana polska mennica, która ma swoje korzenie w działalności firmy Kurowski Group - znanego gracza na rynku numizmatycznym. Zakład jest owocem ponad dziesięcioletniego doświadczenia w realizacji międzynarodowych projektów monet. To właśnie w ramach tej inicjatywy Kurowski Group po raz pierwszy objął pełną kontrolę nad całym procesem tworzenia numizmatów - od projektowania, przez produkcję, aż po marketing i dystrybucję. Dziś Germania Mint współpracuje z ok. 500 czołowymi firmami numizmatycznymi na świecie, w tym z wieloma mennicami i bankami centralnymi.

Chociaż Germania Mint powstała dopiero w 2018 roku, mennica może pochwalić się już kilkoma rozchwytywanymi wśród kolekcjonerów seriami. Mowa tutaj m.in. o kolekcji “Alegorie” przedstawiającej Matki Narodów. Z kolei seria srebrnych monet od Germania Mint została zainspirowana różnorodną florą prastarych lasów. Nie da się jednak zaprzeczyć, że największym sukcesem tej mennicy jest kolekcja Germania. Numizmat ten wszedł do obiegu w 2019 roku i od tego czasu jego design jest regularnie odświeżany. Awers srebrnej monety od Germania Mint przedstawia personifikację Germanii - czyli regionu zamieszkałego przez plemiona, które następnie stworzyły liczne kraje europejskie. Design przedstawia wizerunek uzbrojonej kobiety o długich włosach, przemierzającej nieznaną krainę pokrytą bujną roślinnością. Aktualnie na rynku dostępnych jest pięć różnych edycji srebrnej monety Germania od Germania Mint - wszystkie egzemplarze dostępne są w naszej ofercie.

Zamów srebrne monety Germania Mint online

W Srebrnej Mennicy oferujemy szeroki wybór srebrnych monet z mennicy Germania Mint. Zakład ten nieustannie pracuje nad rozszerzeniem swojego asortymentu, słuchając potrzeb i opinii kolekcjonerów oraz inwestorów. Bądź na bieżąco i uzupełniaj swoją kolekcję regularnie! W Srebrnej Mennicy regularnie uzupełniamy naszą ofertę tak, aby każdy kolekcjoner srebrnych monet od Germania Mint mógł przedpremierowo zamówić najnowsze egzemplarze.

Loading...