Filtruj według
Cena
Producenci
Złoto
Wysyłka
Metal
Próba
Waga
Kraj pochodzenia
Opakowanie
Stan
Filtruj

Sztabki złota z mennicy z dostawą

Złoto inwestycyjne w sztabkach staje się coraz popularniejszą formą lokowania swoich finansów. Dzieje się tak ze względu na to, że osoby zaniepokojone zawirowaniami na światowych rynkach finansowych poszukują stabilnej formy inwestycji. Przechowywanie kapitału w formie gotówki w czasach inflacji nie jest bowiem korzystnym rozwiązaniem. Zakup sztabki złota z mennicy jest opcją docenianą przez osoby, które poszukują rozsądnego ulokowania finansów w celu dywersyfikacji portfela. Należysz do tej grupy? Srebrna Mennica oferuje sprzedaż sztabek złota w korzystnej cenie. Gwarantujemy także ich autentyczność i udostępnienie niezbędnej akredytacji LBMA.

Sztabka złota inwestycyjna z akredytacją — dlaczego warto inwestować?

Złoto, choć nie jest częścią systemu monetarnego, odgrywa znaczącą rolę w świecie finansów. Mimo że nie ma zastosowania w płatnościach, cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Złoto lokacyjne w sztabkach to obecnie, obok monet, najczęściej wybierana forma tego kruszcu. Na zakup surowca w takiej formie decydują się nawet osoby nieobeznane w świecie finansów - zarówno inwestorzy indywidualni, jak i przedstawiciele firm. Kupno sztabki złota to z pewnością jedna z najpopularniejszych form inwestowania kapitału.

Inwestycja w złoto w sztabkach inwestycyjnych nie wymaga specjalistycznej wiedzy i jest obarczona niskim ryzykiem. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne w momencie kryzysów finansowych, niepewnej sytuacji na świecie i konfliktów zbrojnych. Sztabki złota inwestycyjnego zabezpieczą finanse przed rosnącą inflacją zdecydowanie lepiej niż lokaty bankowe. Choć chęć zakupu tego kruszcu podyktowana jest zwykle długotrwałym zabezpieczeniem finansów, niektórzy inwestorzy decydują się na zakup sztabek złota lokacyjnego jako inwestycji krótkoterminowej. Jest to jednak decyzja oparta wyłącznie na spekulacjach. Warto jednak pamiętać o tym, że kupno sztabki posiadającej certyfikat jest znacznie tańsze od monet. Zakup większej ilości złota w jednym produkcie przekłada się na jego niższą cenę. Dlatego kupienie sztabki złota jest bezpieczną opcją zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają. Podczas zakupu warto jednak brać pod uwagę jedynie produkty od uznanych producentów.

Sztabka złota a cena za uncję — co ją kształtuje?

Złote sztabki inwestycyjne tak samo jak inne produkty finansowe zmieniają swoją wartość w czasie. Oznacza to, że cena sztabki złota o wadze 1 uncji (oz) różni się w zależności od aktualnego kursu, na który wpływają m.in. popyt i podaż. Z kolei popyt i podaż złota inwestycyjnego uzależniona jest również od innych czynników. Należy do nich m.in. wysokość stóp procentowych — wraz z ich wzrostem spada zainteresowanie sztabkami złota, co przekłada się na obniżenie ceny tego kruszcu.

Tak samo duże znaczenie w kontekście cen tego królewskiego surowca ma inflacja. W momencie utraty wartości pieniądza inwestorzy zaczynają poszukiwać alternatywnych sposobów przechowywania swoich finansów. Coraz więcej osób decyduje się wtedy na zakup sztabki złota. Cena kruszcu jest zdecydowanie bardziej stabilna niż gotówki, stąd też coraz większe zainteresowanie taką formą inwestycji.

Przykładowa sztabka złota o wadze 1 uncji może zmieniać swoją cenę w zależności od kursu dolara amerykańskiego. Ze względu na to, że cena kruszcu wyrażona jest właśnie w tej walucie, można zaobserwować wyraźną odwrotną korelację. Wraz z osłabianiem się dolara cena złotych sztabek lokacyjnych rośnie.

Inwestycja na każdą kieszeń, czyli rodzaje sztabek złota lokacyjnego i ich waga

Chociaż złote sztabki lokacyjne w obrocie między bankami mają masę 400 uncji trojańskich, inwestorzy mają znacznie więcej opcji do wyboru. Możliwy jest bowiem zakup surowca o mniejszej lub większej wadze. Złoto inwestycyjne oferowane jest m.in. w sztabce o masie 1, 5, 20, 100g, a także znacznie większych. Każda z nich powinna posiadać swój własny numer seryjny. W przypadku sztab o wadze 1 grama lub 5 gramów znajduje się on na certyfikacie autentyczności dołączonym do opakowania. CertiCard dodatkowo chroni przed uszkodzeniami i zarysowaniami, które mogłyby obniżyć wartość produktu.

Popularną jednostką są uncje. Sztabka złota o wadze 1 uncji lub jej wielokrotności to kolejny częsty wybór inwestorów. 1g sztabkę złota można kupić w cenie około 300 zł. Wraz ze zwiększaniem się gramatury koszty rosną. Oznacza to, że niezależnie od tego, jak dużą kwotę planujesz przeznaczyć na inwestycję, z całą pewnością znajdziesz produkt inwestycyjny, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Bogata oferta sztabek złota z certyfikatem LBMA na sprzedaż w dobrej cenie

Chcesz nabyć sztabki złota, ale nie wiesz, gdzie tego dokonać w bezpieczny sposób? Na naszej stronie, krok po kroku, powiemy Ci, jak kupić złoto w sztabkach. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że wreszcie staniesz się posiadaczem swojej sztabki złota, a co ważne, dobrze zainwestujesz pieniądze. Waga sztabki złota ma ogromne znaczenie dla jej wartości końcowej.

Ceny sztabek złota mogą sięgać naprawdę sporych kwot. Ważne, aby kruszec o takiej wartości kupić wyłącznie w sprawdzonych miejscach. Cena złotych sztabek może różnić się w poszczególnych punktach. Pamiętaj, że przedstawiona przez nas propozycja to najbezpieczniejsza forma inwestycji kapitału. Ten szlachetny kruszec nigdy nie będzie wypadał mniej korzystnie niż gotówka lub inne, wartościowe materiały.

Sprawdź także inne dostępne kategorie w naszym punkcie i dowiedz się, jak zainwestować swoje pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz sztabki z metali szlachetnych jedynie od renomowanych producentów. Inwestycja w produkty posiadające akredytacje LBMA to niezawodny sposób na zabezpieczenie kapitału podczas kryzysu gospodarczego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy szybką dostawę, atrakcyjne ceny sprzedaży złota i jakościowe produkty.

Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 5g Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 5g

Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus 5g

Cena 1 415,00 zł
Wysyłka: 10 dni roboczych
Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus / Argor-Heraeus, 10g - H Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus / Argor-Heraeus, 10g - H

Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus 10g

Cena 2 772,00 zł
Wysyłka: 10 dni roboczych
Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 20g

Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus 20g

Cena 5 455,00 zł
Wysyłka: 10 dni roboczych
Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 50g

Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus 50g

Cena 13 476,00 zł
Wysyłka: 10 dni roboczych
Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 100g

Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus 100g

Cena 26 882,00 zł
Wysyłka: 10 dni roboczych
Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 1oz

Złota Sztabka Inwestycyjna Heraeus 1oz

Cena 8 525,00 zł
Wysyłka: 10 dni roboczych
Złota sztabka Inwestycyjna C.Hafner - 1g Złota sztabka Inwestycyjna C.Hafner - 1g
 • Chwilowo niedostępny
Złota sztabka Inwestycyjna Heraeus 1g
 • Chwilowo niedostępny
Złota sztabka Inwestycyjna Valcambi 1g - front Złota sztabka Inwestycyjna Valcambi 1g - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna...
 • Chwilowo niedostępny
Złota sztabka Inwestycyjna Perth Mint 1g Złota sztabka Inwestycyjna Perth Mint 1g
 • Chwilowo niedostępny
Złota sztabka Inwestycyjna Munze Osterreich 2g Złota sztabka Inwestycyjna Munze Osterreich 2g
 • Chwilowo niedostępny
Kinebar sztabka złota 2g Kinebar sztabka złota 2g
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna PAMP Fortuna 2,5 - rewers Złota Sztabka Inwestycyjna PAMP Fortuna 2,5 - rewers
 • Chwilowo niedostępny
Złota sztabka Inwestycyjna Valcambi 2,5g - front Złota sztabka Inwestycyjna Valcambi 2,5g - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota sztabka Inwestycyjna Perth Mint 5g Złota sztabka Inwestycyjna Perth Mint 5g
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna Perth Mint Kangaroo, 10g - przód Złota Sztabka Inwestycyjna Perth Mint Kangaroo, 10g - przód
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka inwestycyjna Metalor, 10 gramów - awers Złota Sztabka inwestycyjna Metalor, 10 gramów - awers
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna KOMSCO Maple Leaf 3g - front Złota Sztabka Inwestycyjna KOMSCO Maple Leaf 3g - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna KOMSCO Maple Leaf 5g - front Złota Sztabka Inwestycyjna KOMSCO Maple Leaf 5g - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna KOMSCO Cowboy 3g - front Złota Sztabka Inwestycyjna KOMSCO Cowboy 3g - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna PAMP Fortuna 20g - front Złota Sztabka Inwestycyjna PAMP Fortuna 20g - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna Perth Mint Kangaroo, 1 uncja - front
 • Chwilowo niedostępny
Złota Sztabka Inwestycyjna Umicore 1 uncja - front Złota Sztabka Inwestycyjna Umicore 1 uncja - front

Złota Sztabka Inwestycyjna Umicore 1 uncja

Cena regularna 8 517,00 zł
Cena 8 067,00 zł
Wysyłka: 24h
 • Chwilowo niedostępny
 • -450,00 zł
 • -450,00 zł