Srebro w sztabkach

Tani kruszec inwestycyjny jest poszukiwany przez wielu specjalistów od finansów, chcących zabezpieczyć swój kapitał na czas kryzysu gospodarczego czy też rosnącej inflacji. Gdzie kupować ten kruszec bezpiecznie? Oczywiście im tańsze sztabki srebra, tym wyższa rentowność inwestycji. Warto jednak pamiętać o tym, że każdy sprzedawca ustala bardzo zbliżone ceny sztabek srebra i monet bulionowych. Niezależnie od tego, z jakiego kruszcu są wykonane.

Faktem jest jednak, że przy większej inwestycji nawet kilkuprocentowa różnica w cenie przekłada się na dużą różnicę w kosztach. To co jednak jest stałe w przypadku takiej inwestycji to określona wartość rynkowa, która zależy od rodzaju sztabki, ilości zawartego w nim kruszcu czy bieżącej ceny skupu. Sprzedawca może zatem manewrować wyłącznie marżą. Jeśli zatem cena będzie zbyt niska to powinno to wzbudzić naszą czujność. W tym miejscu dokonasz bezpiecznej transakcji. Sprawdź, co możesz kupić i jaka sztabka srebra Cię interesuje.

Znaleziono 7 produktów.

Pokazuję 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry
Srebrna sztabka Michał Anioł - front Srebrna sztabka Michał Anioł - front
  • Chwilowo niedostępny
Srebrna Sztabka Moneta...
  • Chwilowo niedostępny
Sztabka Inwestycyjna Niue, 500g
  • Chwilowo niedostępny
Sztabka Heraeus Niue 1KG
  • Chwilowo niedostępny
Sztabko moneta Rectangular Dragon 2022, 1oz - rewers Sztabko moneta Rectangular Dragon 2022, 1oz - rewers
  • Chwilowo niedostępny
Srebrna Sztabko Moneta 60... Srebrna Sztabko Moneta 60...
Sztabko Moneta E.T Movie Poster, Niue 2022, 1 uncja (blister) rewers Sztabko Moneta E.T Movie Poster, Niue 2022, 1 uncja (blister) rewers